Опис
Характеристики пеналу
| Ширина, мм | 1000 мм |
| Висота, мм | 2070 мм |
| Глибина, мм | 570 мм |
| Кількість дверей, шт | 2 |
| Тип фасаду | ДСП глянець |
| Колір корпусу | Бетон світлий |
| Серія | ДСП глянець |
| Внутрішнє наповнення | Для одягу, Комбі |
| Стиль | Лофт, Мінімалізм |
| Матеріал фасаду | фарбований з ДСП 16 мм покритий високоглянцевим УФ лаком |
| Матеріал корпуса | ДСП, по краю обклеєний крайкою ПВХ |
Варіанти кольорів фасаду
Матові ДСП
Глянець ДСП
Фарбований МДФ Матовий або Глянець
Варіанти кольорів корпусу
Шафа Flex 1 м від меблевої фабрики “Комфорт меблі” — це дводверна модель з фасадом у стилі “бетон світлий”, що ідеально вписується в сучасні інтер’єри. Лаконічна форма, графічні лінії та трендова фактура створюють ефектну, але ненав’язливу стилістику. Завдяки місткому внутрішньому наповненню шафа забезпечує зручне зберігання одягу, взуття та домашнього текстилю. Офіційний представник у м. Львів — салон-магазин “Меблі для Вас”.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити шафи високої якості за вигідними цінами.








































Відгуки
Відгуків немає, поки що.