Опис
Якщо ви безнадійно довго шукали красиве та практичне водночас ліжко, тоді точно зверніть увагу на ліжко Лотос.
Розміри: довжина 200 см * ширина 160 см.
Можливі інші варіанти стандартних розмірів розмірів.
Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Через особливості налаштування Вашого екрану кольорова гама може відрізнятися від фактичного кольору виробу!
| Матеріал | масив буку |
| Покриття | лак/емаль |
| Пійдомний механізм | так |
| Габарити ліжка | на 7 см більше ширини спального місця |
| Висота узголів’я / узніжжя | 85 см/37 см |
|
Навантаження на 1 сп.м.
|
120 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до сп. місця | 26,5 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина – 5,3 см, між ламелями – 4 см) |
| Вага ліжка | 65-80 кг. |
| Загальний об’єм упаковок | 0,12-0,17 м3 |
| Гарантійний термін виробника | 18 міс. |
Кольорова гама:

Ліжко укомплектоване ортопедичною основою з міцних букових ламелей, які служать опорою для матраца і забезпечують довгий термін експлуатації ліжка.












Відгуки
Відгуків немає, поки що.