Опис
Модель дивану Кет від фабрики Арарат
Колекція “КЕТ” – ідеальний вибір для молодих активних людей, які люблять простоту, комфорт і функціональність. Завдяки компактним розмірам дана модель стане відмінним рішенням для облаштування невеликих просторів. Базова комплектація моделі “КЕТ” включає один з найбільш зручних розкладних механізмів компанії АРАРАТ, який дозволяє трансформувати диван в комфортне ліжко з великим спальним місцем, яка підходить для щоденного сну.
Характеристики
| Механізм трансформації | євро книжка |
| Спальне місце | 195 х 150 см |
| Наповнення | Основа дивана – каркас із сосни, з’єднання шип паз, високоякісна фанера. М’які елементи сидіння – войлок, ватин, синтепон, пружинний блок. Подушки – холлофайбер |
| Ніша для білизни | так |
| Габарити | |
| Довжина | 235 см |
| Ширина | 96 см |
| Висота | 90 см |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | АРАРАТ |











Відгуки
Відгуків немає, поки що.