Опис
Характеристики кухні серії Еко, Фарбований високий глянець
| Тип | Кухня |
| Форма кухні | Пряма |
| Висота кухні | 2,15 м – 2,35 м |
| Довжина кухні | 4,0 м |
| Стиль | Сучасний, Лофт |
| Відтінки фасаду | Сірий, Текстура дерева |
| Покриття фасадів | Ламіноване ДСП, Глянцеве ДСП |
| Матеріал фасадів | ДСП |
| Колір корпусу кухні | Білий, Графіт, Дуб натуральний |
| Висота верхніх шаф | 720 мм |
| Глибина нижніх тумб | 450 мм “стандарт” |
| Глибина стільниці | 600 мм “стандарт” |
| Серія | Еко, Фарбований високий глянець |
| Колір фасаду кухні | Графіт, Дуб натуральний |
- шир. 4000 мм;
Колір корпусу – Білий.
Колір фасаду – Дуб натуральний/Графіт глянець.
Матеріал корпусу – ЛДСП, по краю обклеєні пластиковою кромкою ПВХ 0,45 мм.
Матеріал фасаду – ЛДСП, по краю обклеєні пластиковою кромкою ПВХ 0,45 мм/ фарбований з ДСП, покритий високоглянцевим УФ лаком і обклеєна кромкою ПВХ.
Базова комплектація – фурнітура, пластикові ручки, регульовані ніжки, силіконові амортизатори, плінтус цокольний.
Стільниця замовляється окремо.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити кухні високої якості за вигідними цінами.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.