Опис
Характеристики кухні серії Еко
| Тип | Кухня |
| Форма кухні | Пряма, З кух. Острівком |
| Висота кухні | Під стелю (з антресолями) 2,5 м – 2,7 м |
| Довжина кухні | 4 м |
| Стиль | Сучасний, Мінімалізм, Лофт |
| Відтінки фасаду | Золотистий, Сірий, Графіт |
| Покриття фасадів | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасадів | ДСП |
| Колір корпусу кухні | Білий, Графіт, Дуб молочний, Дуб натуральний |
| Висота верхніх шаф | 1080 мм, 1280 мм |
| Глибина нижніх тумб | 450 мм “стандарт” |
| Глибина стільниці | 600 мм “стандарт” |
| Серія | Еко |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Упаковка | Розібрано в пачках |
| Колір фасаду кухні | Графіт, Дуб натуральний |
Варіанти кольорів фасаду
Варіанти кольорів корпусу
Варіанти кольорів стільниць 28мм
Варіанти кольорів стільниць 38мм
- шир. 4000 мм;
- гл. 600 мм;
Елементи модульної кухні можна виготовити нестандартної ширини з інтервалом 1 см.
При замовленні елемента нестандартного розміру, вартість збільшується на 50% від наступного стандартного розміру.
Матеріал корпусу – ЛДСП, краю обклеєні пластиковою кромкою ПВХ 0,45 мм.
Матеріал фасаду – ЛДСП, краю обклеєні пластиковою кромкою ПВХ 0,45 мм.
Базова комплектація – фурнітура, пластикові ручки, регульовані ніжки, силіконові амортизатори, плінтус цокольний.
Стільниця замовляється окремо.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити кухні високої якості за вигідними цінами.











































Відгуки
Відгуків немає, поки що.