Опис
Характеристики кухні серії Фарбований високий глянець
| Тип | Кухня |
| Форма кухні | Пряма |
| Висота кухні | Під стелю (з антресолями) 2,5 м – 2,7 м |
| Довжина кухні | 3,8 м |
| Стиль | Сучасний |
| Відтінки фасаду | Сірий, Срібний, Графіт, З фотодруком, Текстура дерева |
| Покриття фасадів | Фарбовані глянцеві, Глянцеве ДСП |
| Матеріал фасадів | ДСП |
| Колір корпусу кухні | Білий, Графіт, Дуб молочний, Дуб натуральний |
| Висота верхніх шаф | 1080 мм, 1280 мм |
| Глибина нижніх тумб | 450 мм “стандарт” |
| Глибина стільниці | 600 мм “стандарт” |
| Серія | Фарбований високий глянець |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Матеріал фасада | ДСП |
| Упаковка | Розібрано в пачках |
| Колір фасаду кухні | Графіт, Кольоровий друк |
- шир. 3800 мм;
- глиб. 600 мм;
Елементи модульної кухні можна виготовити нестандартної ширини з інтервалом 1 см.
При замовленні елемента нестандартного розміру, вартість збільшується на 50% від наступного стандартного розміру.
Матеріал корпусу – ЛДСП.
Матеріал фасаду – фарбований з ДСП, покритий високоглянцевим УФ лаком і обклеєна кромкою ПВХ.
Базова комплектація – фурнітура, ручки пластикові, навіс звичайний, силіконові амортизатори, газові підйомники.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити кухні високої якості за вигідними цінами.









Відгуки
Відгуків немає, поки що.