Опис
Характеристики кухні серії Хай-тек софт тач супермат
| Тип | Кухня |
| Форма кухні | Пряма, З кух. острівком |
| Висота кухні | Під стелю (з антресолями) 2,5 м – 2,7 м |
| Довжина кухні | 3,6 м |
| Стиль | Хай-Тек |
| Відтінки фасаду | Світлий, Блакитний, Пастельний |
| Покриття фасадів | Плівка ПВХ софт тач супермат |
| Матеріал фасадів | МДФ |
| Колір корпусу кухні | Білий, Графіт, Дуб молочний, Дуб натуральний |
| Висота верхніх шаф | 1080 мм, 1280 мм |
| Глибина нижніх тумб | 450 мм “стандарт” |
| Глибина стільниці | 600 мм “стандарт” |
| Серія | Хай-тек софт тач супермат |
| Упаковка | Розібрано в пачках |
| Колір фасаду кухні | Блакитний, Білий |
- шир. 2140 мм;
- шир. 3600 мм;
- глиб. 600 мм;
Елементи модульної кухні можна виготовити нестандартної ширини з інтервалом 1 см.
При замовленні елемента нестандартного розміру, вартість збільшується на 50% від наступного стандартного розміру.
Елементи модульної кухні нестандартного кольору (Дуб золотий, Бетон світлий, Дуб трюфель, Дуб натуральний, Дуб білений) +50% до вартості.
Матеріал корпусу – ЛДСП, краю обклеєні пластиковою кромкою ПВХ.
Матеріал фасаду – МДФ 16 мм, покритий плівкою ПВХ.
Базова комплектація – фурнітура, пластикові ручки, регульовані ніжки, силіконові амортизатори, плінтус цокольний.
Стільниця замовляється окремо.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити кухні високої якості за вигідними цінами.










Відгуки
Відгуків немає, поки що.