Опис
Модель дивану Титанік від фабрики Арарат
“ТИТАНІК” – це колекція м’яких меблів для облаштування комфортного і стильного житлового простору. Головний акцент в моделі зроблений на лаконічний дизайн, що дозволяє легко експериментувати з різними конфігураціями і фактурами оббивних матеріалів. Модель “ТИТАНІК” відрізняється глибокими сидіннями і наявністю безлічі пишних спинових подушок.
Характеристики
| Механізм трансформації | євро книжка на шаговій основі |
| Спальне місце | 220 х 160 см |
| Наповнення | Основа дивана – каркас із сосни, високоякісна фанера. М’які елементи сидіння – пружинний блок, войлок, ватин, синтепон, ППУ 28мг/м3. Подушки – холлофайбер. |
| Ніша для білизни | так |
| Габарити | |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 100 см |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | АРАРАТ |
Галерея


















Відгуки
Відгуків немає, поки що.