Опис
Характеристики пеналу
| Ширина, мм | 3000 мм |
| Висота, мм | 2070 мм (2500 мм з антресоллю) |
| Глибина, мм | 570 мм |
| Кількість дверей, шт | 9 |
| Тип фасаду | ДСП глянець |
| Колір корпусу | Кашемір |
| Серія | ДСП глянець |
| Внутрішнє наповнення | Для одягу |
| Стиль | Сучасний, Хай-тек |
| Матеріал фасаду | фарбований з ДСП 16 мм покритий високоглянцевим УФ лаком |
| Матеріал корпуса | ДСП, по краю обклеєний крайкою ПВХ |
Варіанти кольорів фасаду
Матові ДСП
Глянець ДСП
Фарбований МДФ Матовий або Глянець
Варіанти кольорів корпусу
Кутова шафа Flex від фабрики «Комфорт Меблі» — це влучне рішення для тих, хто хоче ефективно використати простір у передпокої чи коридорі. Завдяки модульній конструкції, глянцевим ДСП фасадам кольору “кашемір” і продуманому наповненню вона додає інтер’єру лаконічності, стилю та функціональності. Оптимальне зонування внутрішнього простору забезпечує зручне зберігання речей на щодень. Виробляється з якісних матеріалів, які відповідають сучасним стандартам міцності та дизайну. Офіційний представник у Львові — салон-магазин «Меблі для Вас».
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити шафи високої якості за вигідними цінами.







































Відгуки
Відгуків немає, поки що.