Опис
Кольорова гама:

Через особливості налаштування Вашого екрану кольорова гама може відрізнятися від фактичного кольору виробу!
Характеристики товару:
| Характеристика | Деталі |
| Матеріал | масив буку + тканина / екошкіра |
| Покриття | лак/емаль |
| Габарити ліжка | більший на 12 см по довжині і на 7 см по ширині від розміру спального місця |
| Висота ліжка | 77 см |
| Навантаження на 1 сп.м. | 150 кг |
| Глибина посадкового місця матрацу | 7 см |
| Висота від підлоги до сп. місця | 27 см |
| Основа під матрац | ламель гнута ортопедична (ширина – 5,3см, між ламелями – 4см) |
| Вага ліжка | 35-40 кг |
| Загальний об’єм упаковок | 0,13-0,15 м³ |
Матеріал – екологічно чистий масив буку, який характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки Європейського виробництва, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – ортопедичні гнуті ламелі покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац.
Ліжко односпальне дерево з тканиною Дорі виробництва фабрики Дрімка.
Зручне спальне місце для дитини або для підлітка чи для дорослого на Ваш вибір:
- Ширина 80, 90 см (можливі інші розміри)
- Довжина 190, 200 см (можливі інші розміри – 160, 170, 180 см)
- Габарити ліжка на 7 см більші від розмірів спального місця.
Матеріали та стандартна комплектація:
- Масив дерева бук (дуже міцна порода дерева).
- Сертифіковані гіпоалергенні іспанські лаки.
- Стандартний крок ортопедичних ламелей 4 см, із максимальним навантаженням на 1 спальне місце – 150кг.
- Ліжко укомплектоване заднім бортиком до стіни.
- Боковини ліжка мають м’які тканинні вставки на обидві сторони.
- Великий спектр кольорів, у який можна затонувати ліжко (на фото ліжко у білому кольорі).
- Широкий вибір тканин та екошкіри (на фото тканина Дівотекс Montale 16 wood)
- Ліжко має 3 компактні упаковки (ліжко можна запросто транспортувати легковим автомобілем).
- Прихована система кріплення (на зібраному ліжку не видно елементів кріплення).
- До фурнітури входять захисні підкладки (войлочні наклейки) на ніжки.
- Ліжко розраховане на велику кількість збирань/розбирань, тому часті переїзди не проблема.
- Надійна 5-ти шарова упаковка, що точно збереже ліжко при доставці.
Усі ліжка, представлені в салон-магазині “Меблі для Вас” за адресою м. Львів, вул. Шевченка 388 (Рясне-1) – виготовляються під замовлення згідно з асортиментом фабрики-партнера. Термін виконання замовлення уточнюйте у менеджера.
До цього односпального ліжка можна додатково замовити шухляди для зберігання речей, книжок чи іграшок, захисний бортик для найменших дітей, а також вибрати варіанти ламелей: посилені з кроком 2,5 см, які витримують навантаження до 180 кг на спальне місце, або рівні дерев’яні ламелі з кроком 6 см для максимального навантаження до 200 кг.
Матрац та шухляди не входять до стандартної комплектації ліжка, але їх можна додатково обрати в наших відповідних категоріях.
Ліжка вже адаптовані під стандартні розміри матраців з усіма необхідними допусками та зазорами.
Актуальну наявність товару на складі уточнюйте у наших менеджерів.



























Відгуки
Відгуків немає, поки що.