Опис
Характеристики шафи
| Ширина, мм | 1000 мм |
| Висота, мм | 2070 мм (2500мм з антресолями) |
| Глибина, мм | 570 мм |
| Кількість дверей, шт | 2 |
| Тип фасаду | МДФ глянець |
| Колір корпусу | Кашемір |
| Серія | Атланта |
| Внутрішнє наповнення | Для одягу, Комбі |
| Стиль | Сучасний, Хай-тек |
| Матеріал фасаду | фарбований МДФ 16 мм, покритий потрійним шаром лако-фарбових матеріалів |
| Матеріал корпуса | ДСП, по краю обклеєний крайкою ПВХ |
Варіанти кольорів фасаду
Матові ДСП
Глянець ДСП
Фарбований МДФ Матовий або Глянець
Варіанти кольорів корпусу
Шафа Атланта Флекс 1 м від меблевої фабрики “Комфорт меблі” — це вдале поєднання витонченого дизайну, функціональності та високої якості. Виконана з фарбованого МДФ у кольорі Капучино, вона гармонійно доповнить інтер’єр спальні, вітальні або передпокою. Завдяки дводверній конструкції, шафа забезпечує легкий доступ до внутрішнього простору, який продумано для зручного зберігання одягу та речей. Елегантна форма й стійкість матеріалів гарантують довговічність і комфорт у щоденному використанні. Офіційний представник у м. Львів — салон-магазин “Меблі для Вас”.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити шафи високої якості за вигідними цінами.








































Відгуки
Відгуків немає, поки що.