Опис
Характеристики пеналу
| Ширина, мм | 1500 мм |
| Висота, мм | 2070 мм (2500мм з антресолями) |
| Глибина, мм | 570 мм |
| Кількість дверей, шт | 3 |
| Тип фасаду | ДСП глянець |
| Колір корпусу | Дуб золотий |
| Серія | ДСП глянець |
| Внутрішнє наповнення | Для одягу, Комбі |
| Стиль | Лофт, Сучасний |
| Матеріал фасаду | фарбований з ДСП 16 мм покритий високоглянцевим УФ лаком |
| Матеріал корпуса | ДСП, по краю обклеєний крайкою ПВХ |
Варіанти кольорів фасаду
Матові ДСП
Глянець ДСП
Фарбований МДФ Матовий або Глянець
Варіанти кольорів корпусу
Шафа Flex 1,5 м від меблевої фабрики “Комфорт меблі” — тристворчаста модель з глянцевими ДСП фасадами у кольорі «золотий дуб», що ідеально підходить для сучасної вітальні. Візуально тепла текстура дерева поєднується з ідеально гладкою, відбивною поверхнею, додаючи інтер’єру глибини та преміального вигляду. Бічні відкриті полиці забезпечують додаткову зону для декору чи книг. Офіційний представник у Львові — салон-магазин “Меблі для Вас”.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити шафи високої якості за вигідними цінами.







































Відгуки
Відгуків немає, поки що.