Опис
Характеристики шафи-купе
| Ширина, мм | 1800 мм |
| Висота, мм | 2100 мм, 2200 мм, 2400 мм |
| Глибина, мм | 450 мм, 600 мм |
| Кількість дверей, шт | 3 |
| Тип фасаду | ДСП, Дзеркало з худ. матуванням |
| Колір фасаду | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Внутрішнє наповнення | З висувними ящиками, Максі, Стандарт |
| Форма AL профілю | Баварія (прямокутний, трендовий), Класичний (скруглений) |
| Стиль | Лофт, Мінімалізм |
| Серія | ДСП з 4х частин, Дзеркало |
| Ціновий діапазон | Низький |
| Упаковка | Розібрано в пачках |
Варіанти кольорів корпусу
Варіанти кольорів профілю
Матеріал корпусу – ЛДСП 16 мм, краї обклеєні пластиковою кромкою ПВХ.
Матеріал фасаду – ДСП.
Задня стінка шафи – ХДФ білого кольору.
Базова комплектація – регульовані ніжки, пилезахисний щітка, стопор дверний, штанга труба – для глибини 600мм, штанга висувна – для глибини 450мм.
Ящики висувні замовляються окремо.
Алюмінієві профілі фасаду виготовлені з алюмінію з потовщеними стінками 1,2 мм – додає жорсткості фасаду і захист від механічних деформацій.
Нестандарти
- Всі шафи-купе можливо виготовити нестандартної ширини, висоти (з інтервалом 5см) – вартість збільшується на 30% від наступного стандартного розміру.
- Можливі нестандартні розміри: ширина від 900 до 5400мм, висота від 2000 до 2750мм (крок 5см).
- Приставка кутова відкрита Ф1 – нестандартної висоти від 2000 до 2750мм (з інтервалом 5см).
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити шафи-купе високої якості за вигідними цінами.































Відгуки
Відгуків немає, поки що.