Опис
Характеристики вітрини
| Ширина, мм | 500 мм |
| Висота, мм | 2070 мм |
| Глибина, мм | 570 мм |
| Кількість дверей, шт | 1 |
| Тип фасаду | Скло |
| Колір корпусу | Білий |
| Серія | Лофт |
| Внутрішнє наповнення | Для одягу, Комбі |
| Стиль | Лофт, Хай-тек |
| Матеріал фасаду | ДСП, по краю обклеєний крайкою ПВХ |
| Матеріал корпуса | ДСП, по краю обклеєний крайкою ПВХ |
Варіанти кольорів фасаду
Матові ДСП
Глянець ДСП
Фарбований МДФ Матовий або Глянець
Варіанти кольорів корпусу
Вітрина Flex 50 см Скло Графіт від меблевої фабрики “Комфорт меблі” — це витончений і сучасний елемент інтер’єру, створений для тих, хто цінує стиль і функціональність. Однодверна конструкція з графітовим склом надає меблям елегантного вигляду, дозволяючи красиво презентувати книги, декор або колекційні предмети. Завдяки компактним розмірам, вітрина чудово підходить для вітальні, кабінету чи холу, гармонійно поєднуючись із сучасним дизайном приміщення.
Офіційний представник у Львові — салон-магазин “Меблі для Вас”.
Варіанти кольорів фасадів ДСП
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити шафи високої якості за вигідними цінами.















































Відгуки
Відгуків немає, поки що.