Опис

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Короб для речей | З коробом |
| Бренд | Софіно™ |
| Функція | Розкладається |
| Висота | 90 см |
| Подушки | 4 шт, ППУ |
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 90 см |
| Глубина посадочного місця | 70 см |
| Гарантія | 12 місяців від фабрики |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Пружинний блок | Без пружин |
| Ніжки | Нерегульовані ніжки, Метал, Хром |
| Наповнення | ППУ (Пенополиуретан), Ламелі |
| Каркас | Дерево, ДСП, Ламінована плівка |
| Навантаження на 1 місце | 100 кг |
| Механізм | Єврокнижка |
| Комплектація | Подушки: 2 великі та 2 маленькі |
| Розмір спального місця | Розмір спального місця |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.