Опис
Характеристики кухні серії Еко
| Тип | Кухня |
| Форма кухні | Пряма |
| Висота кухні | 2,15 м – 2,35 м |
| Довжина кухні | 3,4 м |
| Стиль | Модерн |
| Відтінки фасаду | Золотистий, Жовтий, Текстура дерева |
| Покриття фасадів | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасадів | ДСП |
| Колір корпусу кухні | Білий, Графіт, Дуб молочний, Дуб натуральний |
| Висота верхніх шаф | 720 мм, 920 мм |
| Глибина нижніх тумб | 450 мм “стандарт” |
| Глибина стільниці | 600 мм “стандарт” |
| Серія | Еко |
| Упаковка | Розібрано в пачках |
| Матеріал корпуса | ЛДСП |
| Матеріал фасада | ЛДСП |
| Колір фасаду кухні | Дуб золотий, Лайм |
- шир. 3400 мм;
- гл. 600 мм;
Елементи модульної кухні можна виготовити нестандартної ширини з інтервалом 1 см.
При замовленні елемента нестандартного розміру, вартість збільшується на 50% від наступного стандартного розміру.
Матеріал корпусу – ЛДСП, краю обклеєні пластиковою кромкою ПВХ 0,45 мм.
Матеріал фасаду – ЛДСП, краю обклеєні пластиковою кромкою ПВХ 0,45 мм.
Базова комплектація – фурнітура, пластикові ручки, регульовані ніжки, силіконові амортизатори, плінтус цокольний.
Стільниця замовляється окремо.
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити кухні високої якості за вигідними цінами.








Відгуки
Відгуків немає, поки що.