Опис
Характеристики шафи-купе
| Форма шафи-купе | Кутова, З кутовими полицями |
| Ширина, мм | 1600 мм |
| Висота, мм | 2100 мм, 2200 мм, 2400 мм |
| Глибина, мм | 600 мм |
| Кількість дверей, шт | 4 |
| Тип фасаду | ДСП, Комбіновані |
| Колір корпусу | Графіт |
| Колір фасаду | Графіт |
| Внутрішнє наповнення | Для одягу, З висувними ящиками, Кутові, Максі, Стандарт |
| Колір AL профілю | Баварія графіт, Венге, Чорний |
| Форма AL профілю | Баварія (прямокутний, трендовий), Класичний (скруглений) |
| Стиль | Лофт, Модерн, Сучасний |
| Серія | Модель 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Упаковка | Розібрано в пачках |
Варіанти кольорів корпусу
Варіанти кольорів профілю
Матеріал корпусу – ЛДСП 16 мм, краї обклеєні пластиковою кромкою ПВХ.
Внутрішнє наповнення – білого кольору.
Матеріал фасаду – Дзеркало/ДСП 10мм в алюмінієвому профілі.
Задня стінка шафи – ХДФ білого кольору.
Базова комплектація – регульовані ніжки, пилезахисна щітка, стопор дверний, штанга труба – для глибини 600мм, штанга висувна – для глибини 450мм.
Ящики висувні та інші додаткові опціі замовляються окремо.
Алюмінієві профілі фасаду виготовлені з алюмінію з потовщеними стінками 1,2 мм – додає жорсткості фасаду і захист від механічних деформацій.
Нестандарти
- Всі шафи-купе можливо виготовити нестандартної ширини, висоти (з інтервалом 5см) – вартість збільшується на 30% від наступного стандартного розміру.
- Можливі нестандартні розміри: ширина від 900 до 5400мм, висота від 2000 до 2750мм (крок 5см).
- Приставка кутова відкрита Ф1 – нестандартної висоти від 2000 до 2750мм (з інтервалом 5см).
Варіанти кольорів фасадів ДСП
Варіанти дзеркальних фасадів
Салон-магазин “Меблі для Вас” є офіційним дилером у Львові меблевої фабрики “Комфорт меблі“, пропонуючи вам можливість купити шафи-купе високої якості за вигідними цінами.






































Відгуки
Відгуків немає, поки що.